Artemis Diamond

Her bir Artemis Diamond ürünü, şıklığınıza değer katmak için atölyemizden çıkmaktadır. Mitolojide güçlü kadını sembolize eden Artemis’ten ilham alan markamız, güçlü tasarımları ile her anınıza eşlik etmeyi amaçlamaktadır.


2008 yılında İstanbul Kapalı Çarşı'da mücevherat üretimi yaparak başladığımız bu tutku dolu yolculuğa, 2017 yılından itibaren Artemis Diamond adı ile devam etmekteyiz.


Sektörün getirdiği yenilikler doğrultusunda, zamanın ruhunu takip ederek, siz değerli müşterilerimizin düşlerini süsleyen modeller ortaya koymak birinci önceliğimiz. Bunun yanı sıra, ülkemizin mücevher üretiminde tanınması ve ülkemiz adına marka değerinin gelişmesi amacıyla modellerimizi dünyaya tanıtmak en büyük hedefimiz.


Siz değerli müşterilerimizin taleplerini şık tasarımlara dönüştürmek sektörde bizi farklı kılan en büyük ayrıcalığımız. Sitemizde bulunan ürün öneri bölümünden istediğiniz bir ürünün görselini çizerek veya daha önceden hazırlamış olduğunuz görseli yükleyerek talebinizi bize ulaştırabilirsiniz.


Artemis Diamond, sizleri değerli taşların gizemli ve büyüleyici dünyasına doğru yeni bir yolculuğa davet etmektedir. Markamız çağdaş çizgileri, sıradışı tasarımları, usta el işçiliği ve geniş ürün yelpazesi ile her daim siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.